Evo par slikica kako izgledaju.
Inspirisana ovim divnim bojama,kreirala sam jedan izgled za nokte koji me je podsjetio na more i sve vezano za ljeto pa sam ga nazvala Aquamarine.Inače,jako je jednostavan a ipak efektan.Nažalost nemam slike lakova koje sam koristila ali ću navesti kako se zovu nijanse.
Prvo sam nalakirala sve nokte pastelnom svijetoplavom nijansom,sve nokte osim kažiprsta i napsrtnjaka,koje sam nalakirala plavkasto ledenom nijansom.Na ta ista 2 prsta dok se lak još nije osušio,nanjela sam po 2 reda svijetloplavog kavijara tako da izgleda kao francuski manikir.Nakon toga sve sam prešla završnim bezbojnim lakom za visoki sjaj.Nadam se da će vam se svidjeti :)
Korišteni proizvodi:
1.pastelni svijetloplavi lak-Rapsodi nail polish,boja: pacific blue 29
2.ledenoplavi lak-Flormar Light summer,boja:ice cold 02
3.završni prozirni lak-Essence Diamond Shine top coat




Nice nails!
OdgovoriIzbrišixo T.
initialed.ca