nedjelja, 29. lipnja 2014.

Aquamarine nokti + kaviar za nokte

Inače jako volim ukrašavati svoje nokte pa sam uvijek u potrazi za nekim novim vrstama lakova,cirkončića i bilo kakvih ukrasa za nokte.Ovih dana sasvim slučajno sam pronašla kaviar za nokte-da,zvuči čudno ali za taj ukras čula sam prije dugo vremena ali nigdje ga nisam uspjela pronaći.I sada kad sam došla do tog novog otkrića,moram priznati da sam poprilično opsjednuta s tim.Za one koji ne znaju,riječ je o sitnim okruglim perlicama koje svojim izgledom podsjećaju na kavijar,ima ih u raznim bojama a obično su upakovane u slatke male teglice ili epruvete što ih čini još više neodoljivim.Svoje sam slučajno našla iako ih je strašno teško naći (barem u mom gradu) ali čula sam da meni poprilično drag brend kozmetike Essence ima svoju vrstu kavijara za nokte,tako da obavezno provjerite :)
Evo par slikica kako izgledaju.




Inspirisana ovim divnim bojama,kreirala sam jedan izgled za nokte koji me je podsjetio na more i sve vezano za ljeto pa sam ga nazvala Aquamarine.Inače,jako je jednostavan a ipak efektan.Nažalost nemam slike lakova koje sam koristila ali ću navesti kako se zovu nijanse.
Prvo sam nalakirala sve nokte pastelnom svijetoplavom nijansom,sve nokte osim kažiprsta i napsrtnjaka,koje sam nalakirala plavkasto ledenom nijansom.Na ta ista 2 prsta dok se lak još nije osušio,nanjela sam po 2 reda svijetloplavog kavijara tako da izgleda kao francuski manikir.Nakon toga sve sam prešla završnim bezbojnim lakom za visoki sjaj.Nadam se da će vam se svidjeti :)



Korišteni proizvodi:
1.pastelni svijetloplavi lak-Rapsodi nail polish,boja: pacific blue 29
2.ledenoplavi lak-Flormar Light summer,boja:ice cold 02
3.završni prozirni lak-Essence Diamond Shine top coat

1 komentar: