srijeda, 30. travnja 2014.

odakle da počnem...

Prije nekoliko dana pričam tako sa prijateljicom na uobičajenu temu kod nas cura,a to je šminkanje,garderoba,frizure,...I kao da se svaki razgovor jednostavno mora propratiti tim temama,ja se odmah ubacujem u priču o novim proizvodima na tržištu,trikovima kojima se služim da bi postigla što bolji izgled i odjednom mi se javi ideja da počnem pisati blog.Mislim,zašto da ne?Stvarno obožavam i od malih nogu se bavim svim gdje imam prostora izraziti sebe i svoju kreativnost,a odrastanjem iz djevojčice u djevojku moja strast za uljepšavanjem postajala je sve veća.Sve moje prijateljice već me smatraju "dežurnom šminkericom" kad su u pitanju rođendani,izlasci,mature pa se onda i sama odlućih podijeliti to svoje iskustvo,pokazati šta znam,i prije svega zabaviti se i ubiti onih par sati sedmično kad stvarno ne znam šta ću od sebe haha.Za sada svim posjetiocima mog bloga stvarno ne mogu obećati redovne postove jer sam nova u ovome i trebat će mi malo vremena da se prilagodim,ali sam sigurna da ću se potruditi da "sve ovo" ispadne što bolje.Nadam se da me shvatate,ovaj post je samo neka vrsta predstavljanja i isprobavanja nećeg novog,a pravi post stiže što prije-obećavaaam!

2 komentara:

  1. Jedva cekam vidjeti novi post ! Btw avidja mi se dizajn koji si izabrala,ne odustaj i pokazi sta znas :*

    OdgovoriIzbriši
  2. hvala ti puno na tome ali i na tvom ucescu da me inspirises da i sama pocnem sa ovim :**

    OdgovoriIzbriši