srijeda, 11. lipnja 2014.

Cvijetni motiv na noktima

Nokte smatram kao još jednim modnim dodatkom sa kojim mogu eksperimentisati i biti kreativna što je više moguće.Postoje dani kada volim da su samo uredni i jednobojni,ali postoje i oni dani kada volim da su što luđi i šareniji.Za ovaj put odlučila sam da pokažem jedan od načina kako ja ukrašavam nokte i za sada to će biti cvijetna tema.
Moram naglasiti da ne morate imati iste boje koje sam ja koristila,jer ovaj motiv se može primjenjivati na skoro svim bojama,potrebno je samo da ih fino uskladite,a pokazat ću i kako :)

Za početak koristila sam teget ili tamno plavi sedefasti lak,sa kojim sam najnormalnije nalakirala sve nokte.



Zatim sam uzela lak svijetloroze nijanse i koristeći ukosnicu napravila nepravilne kružne oblike raspoređujući ih neravnomjerno tj. na svakom noktu različito.




Nakon toga koristeći lak malo tamnije roze nijanse i čačkalicu,preko svijetlorozih krugova dodala sam samo nepravilne linije (te linije ne moraju biti pravilne,jer kad se sve zajedno osuši podsjećat će na oblik ruže).Kada se to osušilo,ponovno koristeći čačkalicu i sada bijeli lak,oko krugića napravila sam sitne tačkice također nepravilno raspoređene.Ovaj zadnji korak sa bijelim lakom donjeti će taj završni cvijetni efekat a vaši nokti izgledat će preslatko.Nakon toga preporučujem da sve pređete prozirnim lakom.






2 komentara:

  1. Predivno!!
    Baš si sve divno ukomponirala: nail art, mašnica i efekt na fotkama!!

    A prve dvije rečenice kao da su iz moje glave :)

    OdgovoriIzbriši
  2. hvala ti punoo,drago mi je da ti se svidja :)

    OdgovoriIzbriši