Počela sam uokviravajući oko smeđom sjenom da bi dobila finu definiciju i efekat većeg oka.Sjenu sam nanosila uskom četkicom,pokretima kao da nanosim tuš ili olovku.
A zatim sam krupnijom četkicom kružnim pokretima prelazila preko nanesene sjene da bi postigla mekši izgled i da bi se sjena ravnomjerno rasporedila na vanjskim dijelovima oka.
Nakon toga,koristila sam paletu sa zlatno-bronzanim nijansama,uzimajući svijetlo zlatnu nijansu koju sam nanjela na srednji dio kapka i na unutarnji ugao oka,popunjavajući sve dijelove na kojima nije nanesena smeđa sjena.
Nakon nanesene zlatne sjene,tanku četkicu sam pokvasila vodom (inače je to trik koji često radim,jer tako boja izgleda mnogo jača i može se koristiti kao tuš) i ponovo prešla vanjski dio oka praveći pokrete u obliku slova v.Zatim sam sa istom bojom uokvirila i donji kapak do polovine.
Nakon toga,sa debljom mekanom četkicom samo sam blagim kružnim pokretima prešla preko tek nanesene sjene da bih ublažila linije i prelaze.
Koristila sam običnu maskaru za svaki dan,a da bih upotpunila ljetni dašak ovog izgleda,na obraze sam nanjela malo svjetlucajućeg bronzera.
Slijedi nekoliko slikica ovog vrlo brzog i laganog izgleda za koji se nadam da će vam se svidjeti i da ćete ga isprobati :)
Korišteni proizvodi:
1.smeđa sjena-Miss sporty,boja:emotion 118
2.paleta sjena-Loreal Quad pro palette,boja:for green eyes
3.maskara-Maybelline Great lash mascara








Prelijepo izgleda,a oci su ti prekrasne.Svrati i do mene :)
OdgovoriIzbrišiwww.delatroesbeauty.blogspot.com
Jako lijepo! A oči....divne!! :)
OdgovoriIzbriši