Uživajte :)
Da bi sjene izgledale ljepše i intenzivnije,počela sam sa korektorom kojeg sam nanjela preko čitavog gornjeg i donjeg kapka.
Već sam spomenula da u svojoj kolekciji nemam nešto jačih i luđih boja,pa sam se poslužila sa rumenilom.Koristila sam najobičnije rozkasto rumenilo koje sam nanosila sa nešto većom četkicom u predio iznad gornjeg kapka,pa blago prema obrvama.
Zatim sam koristila zlatni pigment koji sam nanosila u prazni dio gornjeg kapka,tj. gdje nisam nanosila rozu sjenu,a zatim sam tankom preciznom četkicom nanjela zlatni pigment na unutarnji ugao gornjeg i donjeg kapka.
Ipak,kao da sve nekako dođe na svoje kada se oči barem malo uokvire crnim tušem ili olovkom jer on daje intenzitet sjenama a oblik očiju čini ljepšim i naglašenijim.Zbog toga sam ja crnom olovkom iscrtala vanjski ugao oka i liniju koja prati trepavice.
I naravno,zadnji korak je maskara.Ona ipak sve uobliči u jednu predivnu cjelinu,da fantastičan efekat koji se nikako ne može postići bez nje.Evo par slikica kako je sve ispalo,nadam se da će vam se svidjeti :)
Korišteni proizvodi:
1.korektor-Miss sporty So Perfect coverstick,boja: 02
2.rumenilo-Loreal Blush,boja: true rose 115
3.pigment-Active color pigment,boja: golden dust 09
4.crna olovka-Maybelline Master Drama,boja:blackest black
5.maskara-Loreal Miss Manga mascara












Wow super post. Izgleda kao zalazak sunca, super kombinacija.
OdgovoriIzbrišistyle-mepretty.blogspot.com
hvala ti punoo :)
OdgovoriIzbrišithank you so much :)
OdgovoriIzbrišiSve je urađeno sa mnogo stila :) Oduvjek sam znao da imaš dara za fashion, za boje i umjetnost naravno. Ovaj blog je veoma dobar i nadam se da će se neko javiti i sve ovo staviti u neki bolji časopis kao Vogue ili Elle :):) Postovi su odlični :):) Svako može pronaći nešto za sebe odnosno šta mu više odgovara i to iskoristiti u svrhu ljepšeg izgleda. :):) Samo tako nastavi Lana26 <3
OdgovoriIzbrišipuno,puno ti hvala na divnim rijecima mnogo mi to znaci,sve najboljee <3
Izbriši